Brýlové čočky

Pro pohodlí vašich očí nabízíme širokou škálu brýlových čoček.

Jednoohniskové brýlové čočky (čočky “pouze“ na blízko, na dálku, nebo na střední vzdálenost). Používají se pro korekci vidění na jednu vzdálenost.

Bifokální brýlové čočky. Zlepšují vidění na dvě vzdálenosti – do dálky a na blízko. Brýlová čočka je viditelně rozdělena na dvě části.

Multifokální brýlové čočky. Nejkomplexnější, pohodlné a praktické řešení. Díky multifokálním čočkám bude vaše vidění jasné a přesné na všechny vzdálenosti. Nemusíte mít proto zvlášť brýle na blízko a na dálku a nemusíte je střídat. Multifokální čočky korigují vše, jak vaši obvyklou zrakovou vadu, tak i vaši presbyopii.

Samozabarvovací čočky. Zbarvují se podle intenzity slunečního záření. Obsahují účinný UV filtr. V místnosti jsou čočky téměř čiré, ale venku ztmavnou podle intenzity světla až na úroveň slunečních brýlí. Tím poskytují vašim očím vysoký komfort vidění a ochranu.

Úpravy čoček

Tvrzení - zvyšuje odolnost čoček před poškrábáním.

Antireflexní vrstva - odstraňuje odlesky na přední i zadní straně čočky, zvyšuje estetický vzhled brýlí, snižuje únavu, doporučuje se při práci s počítačem pod zářivkami nebo při řízení motorových vozidel.

UV filtr - poskytuje 100% ochranu před UVA a UVB zářením, nanáší se jen na plastové čočky, je nezbytný u barevných čoček.