Služby

Ordinace očního lékaře

Cílem naší optiky je komplexní péče o naše zákazníky. Vyšetření zraku a stanovení dioptrické korekce provede oční lékař. Naši optici vám pak zhotoví brýle, ve většině případů do druhého dne. Vše proběhne na jednom místě. Vyšetření je možné bez objednání, ale pro vaše co nejkratší čekání je lépe se objednat na uvedených kontaktech.

Provozovny v Plzni Koterovské ulici a v Nepomuku jsou s očním lékařem takzvaně pod “pod jednou střechou“.

Brýlové čočky

Pro pohodlí vašich očí nabízíme širokou škálu brýlových čoček.

Jednoohniskové brýlové čočky (čočky “pouze“ na blízko, na dálku, nebo na střední vzdálenost).
Používají se pro korekci vidění na jednu vzdálenost.

Bifokální brýlové čočky.
Zlepšují vidění na dvě vzdálenosti – do dálky a na blízko. Brýlová čočka je viditelně rozdělena na dvě části.

Multifokální brýlové čočky.
Nejkomplexnější, pohodlné a praktické řešení. Díky multifokálním čočkám bude vaše vidění jasné a přesné na všechny vzdálenosti. Nemusíte mít proto zvlášť brýle na blízko a na dálku a nemusíte je střídat. Multifokální čočky korigují vše, jak vaši obvyklou zrakovou vadu, tak i vaši presbyopii.

Samozabarvovací čočky.
Zbarvují se podle intenzity slunečního záření. Obsahují účinný UV filtr. V místnosti jsou čočky téměř čiré, ale venku ztmavnou podle intenzity světla až na úroveň slunečních brýlí. Tím poskytují vašim očím vysoký komfort vidění a ochranu.

Úpravy čoček

Tvrzení - zvyšuje odolnost čoček před poškrábáním.

Antireflexní vrstva - odstraňuje odlesky na přední i zadní straně čočky, zvyšuje estetický vzhled brýlí, snižuje únavu, doporučuje se při práci s počítačem pod zářivkami nebo při řízení motorových vozidel.

UV filtr - poskytuje 100% ochranu před UVA a UVB zářením, nanáší se jen na plastové čočky, je nezbytný u barevných čoček.

Speciální nabídka pro řidiče.

Transition Drivewear

První inteligentní samozabarvovací brýlová čočka na světě vyvinutá speciálně pro řidiče. Tyto čočky jsou aktivovány jak UV zářením, tak viditelným světlem, a proto tmavnou i uvnitř auta. Zároveň jsou polarizační, zajišťují tak maximální redukci rušivých odrazů. Při zhoršených světelných podmínkách mají žlutozelenou barvu, která zajišťuje komfortní vidění i při nízké intenzitě světla. Jakmile se zlepší světelné podmínky a zvyšuje se intenzita světla, čočky postupně tmavnou.

Dále v naší nabídce naleznete dioptrické a sluneční brýle.

Široká škála designů v moderním i klasickém provedení, plastové, kovové, jednoduché i extravagantní, každý si u nás vybere. Prodáváme brýle dioptrické, dětské, ochranné. Pro klienty, kteří dávají přednost kontaktním čočkám, nabízíme nejen ty, ale i roztoky na čočky, pouzdra, přístroje na čištění. V sortimentu máme i multifokální čočky, samozřejmě u nás najdete i lupy a další doplňkové zboží.

Vaše brýle opravíme a celkově se o ně postaráme v našem servisu.

Jednoduché opravy na počkání, složitější do druhého dne.
Ochotně Vám opravíme rámečky, brýle vyčistíme ultrazvukem nebo vyměníme skla.

Součástí našich optik je většinou i oční ordinace.

Čekací doba je u nás krátká, svůj termín dostanete maximálně do týdne. Věnujeme se nejen pečlivé diagnostice, ale poté i léčbě nejrůznějších očních onemocnění. Pacientům s refrakčními vadami změříme a určíme ideální korekci pomocí dioptrických brýlí či čoček. Pro nositele kontaktních čoček máme připraven veškerý sortiment. Dále provádíme preventivní oční vyšetření, staráme se o oči diabetiků. Provádíme přesné měření nitroočního tlaku s ohledem na tloušťku rohovky tzv. Pachymetrii.